KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA KAMPANIĘ PROMOCYJNĄ PN. „UNIKALNE PIĘKNO ŚRODOWISKA NATURALNEGO GÓR SOWICH”

  • 22.10.2019, 12:35 (aktualizacja 29.10.2019, 21:34)
KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA KAMPANIĘ PROMOCYJNĄ PN. „UNIKALNE PIĘKNO ŚRODOWISKA…
Góry Sowie - piękne, bogate przyrodniczo, znane i cenione. Z takimi stwierdzeniami spotykaliśmy się rozmawiając z mieszkańcami - mówi MARCIN PAWEŁEK ze STOWARZYSZENIA ZIEMIA DZIERŻONIOWSKA.

Jednak, gdy pytaliśmy o detale a w szczególności o gatunki zagrożone i ich ochronę, okazywało się, że wiedza nie jest tak szeroka, jakby się mogło wydawać. Dlatego przygotowaliśmy kampanię edukacyjną, skierowaną głównie do dzieci i młodzieży oraz do użytkowników internetu, by dotrzeć z wiedzą o Górach Sowich do szerokiego grona miłośników przyrody.
 

Już 30 października 2019 roku w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury ul. Świdnicka 23, odbędzie się
konferencja podsumowująca kampanię promocyjną pn. "Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich".

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców. Wstęp bezpłatny.
W programie - wykłady, prezentacje, pokazy konkursowych filmów, poczęstunek.

 

Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska (Lidera) z jednostkami samorządu terytorialnego (Partnerami) Gminą Dzierżoniów, Gminą Miejską Dzierżoniów, Gminą Bielawa, Powiatem Dzierżoniowskim oraz Gminą Pieszyce realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn.: „Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich – kampania informacyjno – edukacyjna”. Celem projektu jest: ochrona cennych siedlisk przyrodniczych i zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej przeciwdziałania zanieczyszczeniu środowiska naturalnego Gór Sowich.

Program Konferencji:

_

Zdjęcia (1)

Podziel się:


Pozostałe